Duben 2010

Tajný sen-14.Díl

28. dubna 2010 v 21:24 Tajný sen
Ráno sem se probudila s velkou bolestí hlavy. Sotva vstanu začne mi zvonit mobil. ,,Halo?" Podivím se nad tím, jak mi někdo tak brzo ráno může volat. ,,No to sem já Miro, jen tak mě napadlo jestli by si večer někam nešla?" Vybalí na mě a já mu odpovím, že mi není dobře a ať mě omluví ve škole. Rozloučíme se a já položím mobil zpátky na stůl. Otevřu šuplík s lékárničkou, vyndám z něho teploměr a prášky. 38 no tak to je dobrý. Do pusy si dám prášek proti bolesti hlavy a zapiju ho vodou. Na jídlo nemám vůbec pomyšlení, tak s chutí lehnu do postele a prospím celé dopoledne. Přibližně ve dvě hodiny začne drnčet zvonek u dveří. Pomalou chůzí se doplazím ke dveřím a otevřu je. Stojí tam Miro s ovocem v ruce. ,,Ahoj co ty tady, myslela sem, že máš trénink?" V telefonu mi řikal něco jinýho. ,,Mám ho až zejtra, na, tady sem ti přines nějaký ovoce, to proto, aby ses mi rychlejš uzdravila." podá mi ovoce a přitom se na mě usměje, tím svým sladkým úsměvem. ,,Mockrát díky, ale to si nemusel a nechceš jít dál?" Pozvu ho dál, protože chci probrat něco důležitého. ,,Promiň, ale já pospíchám, mám zkoušku s kapelou, tak se měj a brzo se mi uzdrav." Miro mi nedá ani pusu a už si to běží dolů po schodech. Aspoň tu pusu mi mohl dát. Přijdu do kuchyně a začnu si chystat jídlo.


Moc se omlouvám, ale už mi něják dochází fantazie tak druhej díl povídky bude až zejtra.

Láska je věc, která dokáže zázraky-1.Díl

28. dubna 2010 v 19:55 Láska je věc, která dokáže zázraky
Daniela: Ráno mě propudí zpěv ptáků, je slunečno a vypadá to na pěkný den. Je pondělí, takže musim do školy. Vstanu s postele a špacíruju si to do kuchyně. Vytáhnu z ledničky svůj oblíbený jogurt a namažu si k tomu máslem rohlíky. Uvařím si čaj a pustim se do jídla. Přitom myslim na Anežku mou nejlepší kámošku, která na měsíc odjela do Austrálie za svym otcem. Její máma je totiž česka a táta australan. Její rodiče se rozvedli když jí bylo 14. Otec žije v Austrálii a tak tam za nim občas jezdí. Ještě musim vzbudit svýho mladšího bratra Tondu, je mu devět a někdy je docela na zabití. Na zabití je slabý slovo. ,,Pohni si, to tě mám furt tahat z postele?" Začnu ho tahat za nohu a Tonda začne ječet. ,,Nechmě bejt, když za chvilku vstanu!" ,,Jenom jestli." Ještě musim vzbudit tátu. Máma totiž kolem půl sedmý chodí do práce, já bych takhle nemohla a proto zůstává všechno buzení na mě. ,,Tati vstávej." Zatřesu tátou, který má hlavu zabořenou v polštáři. ,,Jo jo hned." ,,Tondo, ty si pohni!" Jdu do pokoje a otevřu skříň. Hm, tak co si dneska vemu. Nakonec sem se rozhodla pro úzké džíny a fialové dlouhé triko s potiskem. Do vlasů si dám černou čelenku, oči si namaluju světlým odtínem, řasy optáhnu řasenkou a rty zvýrazním leskem. Na obličej na nesu trochu pudru a na tváře si dám tvářenku. Když už sem celá hotová, obuju si svoje kotníčkové boty a pádim do auta. Do školy nás vozí vždy táta. Cesta není zastak dlouhá, trvá maximálně půl hodiny. Za rok bych už měla maturovat, ve škole se šprtám co to de. Chtěla bych být spisovatelkou nebo zpěvačkou, ale nevím jestli bych uspěla. Láká mě taky herectví nebo něco podobného. Ve zpěvu mě mamka podporuje, ale i v tanci, který dělám od čtyř let. Do jedeme ke škole a hned se ke mě nalepí Martin. ,,Tak co, půjdeš už na rande?" Dává si moc velký naděje. ,,Už tak půl roku každý den, se mě ptáš jestli s tebou půjdu na rande a já vždycky odpovim ne, takže i tentokrát ne, mějse." Martin je otravnej, zrzavej a pihatej kluk, který se mě snaží sbalit, ale mě se nelíbí. Holka hold musí umět kluka odpálkovat.  


Miro: ,,Miro vstávej" cloumá se mnou jeden člen kapely. ,,Jo jo" využuju každou volnou minutu k tomu, abych si mohl zdřímnout. V poslední době se čím víc ospalejší. Dneska je toho ještě hodně trénink, zkouška a koncert, achjo.

Čauky

28. dubna 2010 v 18:46 Moje keci
Dneska byl docela dobrej den. Včera sem se viděla se svojí kámoškou a jak pak se máte vy? Ještě dneska sem přibydou další díly povídek. Moc by mě potěšili komentáře :-).

Láska=Mocná čarodějka-6.Díl

25. dubna 2010 v 11:59 Láska=Mocná čarodějka
Za hodinu mě vyzvedne Miro. Domluvily sme se s holkami ať si vezmu na sebe šaty s výstřihem a na nohy podpadky. Když už sem byla oblečená, tak přišly na řadu vlasy a obličej. Vlasy sem si nechala rozpuštěné a namalovala sem se mírně. Najednou mi začne zvonit mobil. ,,Čau Zuzko." ,,No Emo co potřebuješ?" ,,Jenom sem chtěla říct, že budeme s tebou pořád v kontaktu a vezmi si na sebe ty šaty co sme ti poradili a ty podpadky." ,,Jo už to mám na sobě." ,,Tak jo tak čau a hodně štěstí." ,,Díky, ahoj." Miro mě má vyzvednout a odvézt do nějaké restaurace. ,,Páni sekne ti to." ,,Tobě taky" nastoupím do auta. ,,Jak to, že si tak rychle změnila názor." ,,No byla by škoda, nechat tě utéct" hlavně být provokativní, jak radily holky. Achjo to bude zase dobrej den. Najedli sme se v pěkné restauraci, povídali si a smáli se. Miro má moc krásný úsměv, škoda že je tak nafoukaný a ty oči, proboha co to kvákám, musím se vzpamatovat, řeknu si vduchu. Večer mi potom zavolají Ema s Janou. ,,Tak jaké to bylo?" ,,Myslím, že se začíná chytat." ,,Tak to je dobře, zmákla si to, tak se kdyžtak v sobotu domluvíme, zatím se měj." ,,Čau." No a teďka je všechno na mě.

Tajný sen-13.Díl

25. dubna 2010 v 11:30 Tajný sen
Moc se omlouvám, že je to tady tak pozdě, ale v poslední době nemám vůbec čas.


,,Už budu muset jít, promiň" vstane Miro z postele. ,,Jasně chápu." ,,Uvidíme se večer pa" dá mi pusu na čelo. ,,Čau." Začnu se vypravovat do školy a vezmu si svoje nové šaty, které sem koupila s Anet. Když přijdu do školy vrhne se ke mě rovnou Aneta. ,,Ahoj." ,,Ahoj." ,,Hele ty se něják podezřele usmíváš, co se stalo?" ,,Řeknu ti to potom." Po první hodině se rozhodnu jít za Annou. ,,Můžu s tebou na chvíli mluvit." ,,Jo jasně." ,,Můžeš mi říct co to mělo znamenat, lžeš mi a nemluvíš se mnou, tak co se děje?" ,,Víš děje se to, že si úplně změnila není to ta dobrá stará Lucka, když sem ti před 14 dny volala, že tě potřebuju, řekla si mi, že nemáš čas, že deš ke kadeřnici, zapomínáš na svoje staré kámoše a na Ondru taky kašleš, stala se stebe hrozná barbína, která nemyslí na nic jinýho než na svůj vzhled a na to jak zbalit celebritu." ,,Já, že balím Mira, aby si věděla tak mě má rád a dokonce sme už spolu spali, já nemůžu za to, že mi závidíš." ,,Prosimtě a co bych ti jako měla závidět, bez Ondry a mě by si ještě byla pořád nula, víš co nech mě bejt." Anna mě tam nechá stát samotnou, já uteču na záchod a rozbrečím se. To co mi řekla mě hodně bolí a mrzí mě, že se takhle chová.

Tajný sen-12.Díl

18. dubna 2010 v 12:21 Tajný sen
Tohle je trošku intimní, mělo by vám být aspoň 12.


Mě Miro políbil, začali sme se líbat a Miro mě začal všude osahávat. ,,Ne Miro přestaň to nejde." ,,Proč to nejde, nelíbím se ti nebo někoho máš?" ,,Ne to ne, je v tom jiný problém." ,,Jaký?" ,,No." ,,Řekni mi to já se ti smát nebudu, si ještě panna?" ,,No" řeknu stydlivě. ,,Ano nebo ne?" ,,Ano." ,,Za to se nemusíš stydět." ,,Miro mě je už 20, nikdy sem nezažila ty příjemný chvilky, nikdo se o mě nezajímal a teď, se na mě lepí každej kluk." ,,Znám holku, který je 21 a taky ještě neměla sex." ,,Já vím, ale." ,,Ale co, já tě to o to můžu připravit, pokud by si chtěla, byl bych opatrný. ,,Tak dobře." Pokračujeme v líbání, je dlouhé a váštivé. Já vypnu hudbu začneme se svlékat, líbáme se po celém těle a potom na to příjde. Ještě sem nezažila něco tak krásného. ,,Líbílo se ti to?" ,,Ano moc." Ráno se potom propudím celá šťastná vedle Mira.

Láska=Mocná čarodějka-5.Díl

18. dubna 2010 v 11:55 Láska=Mocná čarodějka
Tohle je o trošičku delší.


Je čtvrtek a já mám zase brigádu. Pomohla sem Lence uklidit jeden pokoj, du a najednou
uvidim Mira jak se oblizuje s tou holkou. Vytáhnu mobil a začnu je točit, ještě ho musim natočit s tou druhou a mám důkaz. Potom jim ho ukážu a je to. Za hodinu ho vidim s tou druhou, tak je taky natočím. Když už chci jít domů, uvidim ty dvě spolu, jak se něčemu smějou. Teď nebo nikdy, dodám si odvahu. ,,Dobrýden" pozdravím je. ,,Dobrýden co potřebujete?" ,,Mohu se vás zeptat, která z vás chodí s Mirem Šmajdou?" ,,Já" vykřiknou obě najednou. ,,Co, počkej ty s nim taky chodíš, ty si mi celou tu dobu lhala!" Obě se začnou hádat. ,,Počkejte, počkejte nechte si to vysvětlit." Všechno jim řeknu a ukážu jim videa na mobilu. ,,Tak on si ten hajzl s náma celou dobu zahrává, tak to teda ne a jak se vlastně jmenuješ?" Zuzka." ,,Já sem Ema a tohle je Jana." ,,Díky, že si nám to řekla." ,,Napíšu mu esemesku, že se snim rozcházím, udělej to taky." ,,Tak jo." S holkama sem se dala hned do řeči, nechápu jak je mohl podvádět. Daly sme si na sebe svoje telefoní čísla. V pátek mi přišla esemeska od Jany, jestli mám čas, tak, že by sme se mohly sejít v cukrárně, že tam bude i Ema. ,,Ahoj". ,,Čau, hele dostala sem nápad." ,,Jakej?" ,,Víš jak si říkala, že tě Miro pokoušel sbalit, no tak ty se sbalit necháš." ,,Počkej, to nechápu." ,,No prostě se s nim sblížíš, no a on se do tebe musí zamilovat, až bude zamilovaný tak ty mu dáš kopačky a řekneš, že už tě nebaví, pokud by si stím teda souhlasila." ,,Jo to by byl dobtej nápad." ,,A my by sme ti pomáhaly." ,,Fajn se vším souhlasím." ,,Tak jo, tak na pomstu." ,,Na pomstu" ťukneme si skleničkama.

Láska je věc, která dokáže zázraky-Úvod

17. dubna 2010 v 18:30 Láska je věc, která dokáže zázraky
Rozhodla sem se psát ještě třetí povídku, doufám, že se vám to bude líbit a máte k tomu i obrázky :-).


euta

Daniela Doskočilová je osmnáctiletá, přátelská, oblíbená, krásná a milá holka, která nemá o kluky nouzi. Její svět se zboří jako hromádka z karet, když při automobilní nehodě zemře celá její rodina. Je nucena se přestěhovat na Slovensko k její jediné babičce, která jí nemá příliš ráda. Opouští své přátelé, domov a stěhuje se do malého chudého bytečku. Daniela si těžko zvyká na novou školu a na nový způsob života. Dříve byla zvyklá, že si mohla koupit co chtěla, ale teďka musí chodit na brigádu a šetřit každou korunu. Babička, která nese těžce smrt svého syna začíná pít. Daniele se stýská po rodině a přátelích, chybí jí láska a porozumění. Začíná se víc toulat po ulicích a pije alkohol. Jednoho dne potkává populárního zpěváka Mira Šmajdu. S přátelí se s ním a díky němu přestává pít a brát drogy, dokonce si začíná rozumět se svou babičkou, která postupně přestává s alkoholem. Začíná slušně vydělávat a potkává nové lidi. Najednou se život obrátí k lepšímu a Daniela začíná být zase šťastná. Ale kdoby v tom měl mít prsty, že by láska?hfsrusir

Miro Šmajda je populární slovenský zpěvák, který vyhrál druhé místo v Československé superstar. Je to veselý kluk o kterém sní miliony holek, ale on hledá lásku. Přál by si dívku, která by ho měla ráda kvůli jeho povaze a né kvůli jeho slávě, ale stále takovou dívku nemůže najít. Seznámí se s půvabnou Danielou, která není zrovna na tom psychicky dobře. Miro jí pomáhá a pomalu zjišťuje, že ona by mohla být dívkou, kterou už dlouho hledá.

Láska=Mocná čarodějka-4.Díl

17. dubna 2010 v 17:44 Láska=Mocná čarodějka
Sem v nějaké hale, mám na sobě plesové šaty, přede mnou stojí Miro Šmajda, který něco říká, najednou odchází, já brečím a někam uteču. Najednou se propudim, proč se mi vždycky zdaj sny, který nedávaj smysl. Nechám to být, kouknu se na hodinky a zjistím, že je čas stávat. Vstanu a vypravím se do školy. Ve škole sem byla zkoušená z dějepisu, ale naštěstí sem dostala dvojku. Dneska je úterý a mám brigádu. Zrovna du na chodbě a zase potkám Mira. ,,Ahoj krasavice, máš teď něco na práci?" ,,Jo mám, teďka sem přišla a musim jít poklidit jeden pokoj, bíš." ,,No tak, dej mi šanci." ,,Možná bych dala, kdyby si nebyl arogantní sukničkář a kdyby si byl volnej, nazdar." To je pitomec, ty holky se to musej dozvědět, jak si s nima zahrává, musim jim to říct.

Tajný sen-11.Díl

17. dubna 2010 v 17:22 Tajný sen
Tak už je tady konečně víkend, ale já se stejně musim učit :-(.


Dneska je neděle, du s Anetou nakupovat, aspoň něco pozitivního. ,,Ahoj" pozdravim Anetu, která na mě čeká. ,,Čauky, dneska si to užijem." ,,Jo to jo" odpovim zklesle. ,,Děje se něco?" Zeptá se mě Aneta starostlivě. Řeknu jí všechno o Anně. ,,Mám takovej pocit, že se mi v posledni době vyhejbá, něco se s ní děje." ,,Víš co, neřeš to, ono se to něják vyřeší." ,,Jo to doufám." Nálada se mi za celý den zlepšila, s Anet sme se každou chvíli něčemu tlemili a navíc sem si nakoupila nějaký hadříky. Byl už skoro večer a někdo náhle zazvonil. Šla sem otevřít, byl to Miro, v ruce držel láhev vína kytici červených růží. ,,Ahoj, můžu dál," ,,Jasně." ,,Víš napadlo mě, že bych ti tomohl za včerejšek vynahradit, jo a tohle je pro tebe" podal mi puget a usmál se. ,,Děkuju." Kytky dám do vázy, naleju víno do dvou skleniček a s Mirem si začneme povídat. Povídáme si o všem možnym, ale najednou si nemáme už očem povídat a nastane trapná chvíle ticha. ,,Mám pustit nějákou hudbu?" Plácnu první kravinu co mě     napadne. ,,Klidně." Miro mě vyzve k tanci, zadívá se mi do očí a já okamžitě zrudnu a potom...                                                                                                               


Láska=Mocná čarodějka-3.Díl

13. dubna 2010 v 22:09 Láska=Mocná čarodějka
Tak tady máte ještě jeden díl.


Je tu pondělí a já musim do školy. Vypravím se a jedu busem. ,,Čau" pozdravím svoje kámošky Pertu s Nikčou. ,,Hele jak pracuješ v tom hotelu, tak tam je prej ubytovanej Miro Šmajda." ,,Fakt?" Obě jsou totiž velké fanynky Mira. ,,Jo jo, jednou do mě omylem vrazil a tak mě jako omluvu pozval do restaurace, ale choval se dost arogantně, tak sem radši odešla." ,,Zbláznila si se!" Vyjekne Nikča s překvapeným výrazem. ,,Když nejspíš tušíte jakej je, v novinách o něj píšou, že je to sukničkář a slyšela sem, že je nafoukanej." ,,Neřikej." ,,No třeba neni zastak špatnej." ,,Víš Petro, kdyby si viděla jakej je, možná by si se divila." ,,To si jenom myslíš." Zrovna začne zvonit na hodinu, tak deme do třídy. Potom večer když usínám začíná se mi zdát sen.

Láska=Mocná čarodějka-2.Díl

13. dubna 2010 v 20:06 Láska=Mocná čarodějka
Mocinky se omlouvám Sue, že je tenhle díl tak pozdě a ještě dneska napíšu další :-).


,,Hádej do koho sem teď vrazila." ,,Do koho?" Zeptá se překvapeně Lenka. ,,Do Mira Šmajdy a ještě se opovažuje začít se mnou flirtovat." ,,Ten vážně flirtuje s každou." ,,Jo to jo." Když už bylo po práci, rozhodla sem se už jít, ale nikdo mě zastavil. ,,To si ty, co chceš?" Vyhrknu na Mira, který se šibalsky usmívá. ,,Chci tě někam pozvat jako omluvu zato, že sem do tebe vrazil." ,,Tak na to zapoměň." ,,Copak si nechceš vyjít s celebritou?" ,,Jo tak jo, když musim" řeknu znuděně. Zavedl mě do drahé restaurace. ,,Tak co si dáš?" ,,Pizzu." ,,Jakou?" ,,Margaritu." ,,Dobrý den, co si dáte? Vidím, že tu máme vzácnou společnost" usměje se servírka. ,,Ano to máme" je docela nafoukanej, pomyslím si. Dvakrát margaritu a červené víno." ,,Ano hned to přinesu." ,,Tak co mi o sobě povíš?" ,,Co bych měla povídat, začni ty?" ,,Proč já, povídej ty." ,,Slyšela sem, že si pěknej sukničkář." ,,Ale to sou jenom povídačky." ,,Povídačky, hlavně, že sou toho plný noviny." ,,Nejsou." ,,Sou, promiň už pudu muset jít." ,,Kam by si chodila, máme přece objednáno." Pochutnej si sám a třeba někdy jindy, mějse." ,,Ještě se uvidíme, nevzdám se takoví pěkný holky jako si ty." Už ho mám tak akorát plný zuby, radši pudu domu než s nim bejt v restauraci.

Tajný sen-10.Díl

10. dubna 2010 v 10:33 Tajný sen
Čauky, moc se omlouvám, že sem tady nebyla, psali sme dva testy z biologie a dějepisu a tak sem se na ně musela šprat . Pište prosím komentíky :D.


Sobota, konečně volno, dneska se mám sejít s Mirem. Jupí! Došourám se k ledničce, vytáhnu máslo, vezmu rohlíky a udělám si snídani. Najednou mi začne zvonit mobil, volá Miro. ,,Čau, nezbudil sem tě?" ,,Ne právě snídám" řeknu mu s splnou pusou. ,,No víš, já dneska nemůžu, něco mi do toho vlezlo." ,,Jo aha a proč nemůžeš?" ,,Musim trénovat na Lets dance." ,,Jo tak to nic, tak čau." ,,Počkej." Típnu mobil, no to je super, tak nemá nic slibovat, ale stejně za to nemůže. Achjo, den zase v pytli. Najednou mě napadne, že bych mohla zavolat Kláře, další dobré kamarádce. ,,Čau, hele co dneska děláš?" ,,Promiň, dneska nemůžu, mám brigádu." ,,Tak kdyžtak se měj, čau." ,,Ahoj." Hm, tak komu bych mohla ještě zavolat, tak třeba Anně. ,,Ahoj, tak jak je, máš dneska čas?",,Promiň, nemůžu ráno sem si měřila teplotu, mám horečku, bolí mě břico a hlava." ,,Jo tak se brzo uzdrav, asi nepřídeš v pondělí do školy?" ,,No to ještě nevim, možná jo." ,,Měj se ahoj." ,,Čau." No nic, co se dá dělat, pudu se aspoň projít. Du ulicí, když najednou uvidim Annu s Ondrou v kavárně. Když říkala, že je jí blbě? Nevypadá na to a navíc se směje. Najednou mě Anna s Ondrou zahlédnou, Anna se na mě vystrašeně podívá, já místo toho, abych šla k nim, tak se naštvaně otočim a du domů. Co se to s nima v poslední době děje? Dneska je fakt blbej den.

Vyčerpaný Šmajda: Tají snad vážnou nemoc?

4. dubna 2010 v 21:52 News
Zpěvák a momentálně i tanečník Miro Šmajda (21) se prý potýká se zdravotními problémy! Blonďatý fešák ale odmítá prozradit více! Co se to s populárním rockerem děje?
kstztj

"Nechci o tom vůbec blíže mluvit, je to moje soukromá věc," šokoval všechny zpěvák, který se ještě nedávno velmi rád rozpovídal jak o sobě, tak o své práci.Najednou ale rodák z Košic, kterému momentálně nejvíce času zabírají taneční tréninky s Katarínou Štumpfovou v horečce Let's Dance, mlčí! "Poslední týdny byly velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně," řekl pro cas.sk Šmajda.Co se to proboha s mladíkem děje? Že by mu skutečně nadměrné množství práce ubíralo sílu? Asi by si měl vzít příklad z Mistra Gotta, který si za desítky let své kariéry nikdy na nic nestěžoval a zvládal vždy všechno na jedničku!"Pomalu se to ale zlepšuje," tvrdil už po pár dnech sympatický Miro. Možná je na něj tanec, zpěv a koncertování najednou skutečně moc! Ale třeba to je jen jarní únava...

(zdroj: super.cz)

Láska=Mocná čarodějka-1.Díl

4. dubna 2010 v 11:42 Láska=Mocná čarodějka
Tak tady máte první dílek.


,,Zuzko vstávej, už je půl devátý a ty ještě ležíš" křičí na mě mamka. ,,Jo jo už du" v deset mám bejt totiž v hotelu Río, kde pracuju jako služebná, pracuju tam o víkendech od 10:00 do 15:00 a o všedních dnech tam pracuju jenom v úterý a ve čtvrtek od 16:00 do 20:00. S prací sem spokojená, plat mám dobrý a navíc mám možnost vidět slavné osobnosti. Teďka je u nás ubytovaný Miro Šmajda na dva měsíce, já ho moc neznám, ale říká se, že je to pěknej hajzlík. Když už sem hotová, tak jedu autobusem do hotelu. ,,Ahoj Leni" pozdravím svou kámošku, která tu pracuje se mnou. ,,Čauky, víš koho sem zahlédla." ,,Koho?" ,,No toho Mira Šmajdu, vypadá fakt dobře." Hm to je skvělý." ,,Copak tobě se nelíbí?" ,,Mě je úplně ukradenej, hlavně mi pomoš. ,,Jo promiň." ,,Víš mě se nelíbí hajzlíci, co choděj s dvěma holkama najednou." ,,Prosimtě, když má jednom jednu holku." ,,No mysli si co chceš, já vím co sem viděla." ,,A co si viděla?" ,,Viděla sem ho v restauraci jak se tam líbal s tou jednou a potom, když se rozloučili, tak tam za chvíli přišla ta druhá a sní se hned taky začal pusinkovat." ,,Ale prosimtě nejspíš si měla halucinace." Jak bych mohla mít halucinace?" ,,No nic, tak já du pomoc Martě." Nechápu proč mi nikdo nevěří, všichni ho maj za andílka, přitom je to takovej ďáblík.Zrovna du po chodbě a najednou do nikoho vrazím. ,,Promiňte, moc se omlouvám" kouknu se na dotyčného a zjistím, že je to Miro Šmajda. ,,Páni, nevěděl sem, že sou tady tak hezký holky." ,,A já zase nevěděla, že sou tady takoví troubové, kteří neumějí dávat pozor" odkráčím, nebudu se s nim vybavovat, ale musim uznat, že pěknej je.

Tajný sen-9.Díl

4. dubna 2010 v 10:43 Tajný sen
Byla bych moc ráda kdyby ste mi psali komentíky a přeju pěkné velikonoce :-).


,,Ahoj" pozdravím Mira, když vcházím do školy. ,,Čau" řekne Miro a najednou mu začne zvonit mobil v kapse. ,,No ahoj Sandro, víš já dneska nemám čas, musim trénovat na Lets dance, jo tak se měj, čau. To snad neni možný, ona mi volá každej den." ,,Není náhodou tak trochu otravná?" ,,Někdy i docela jo." ,,Jak ti dou ty tréninky?" ,,Ale jo docela dobře, jenom je to trochu náročný." ,,Hele co děláš v sobotu?" ,,No nic." ,,A nechtěla by si zase nikam zajít?" ,,Jo, ale kam, tak třeba do kina?" ,,Ne já myslel někam na večeři." ,,Jo a kam?" ,,Nech se překvapit." ,,Líběj se mi překvapení." ,,Mě taky, ale víc se mi líbíš ty." ,,Hele nech toho." ,,A co dělám?" ,,Flirtuješ se mnou." ,,No a." ,,Řekla bych, že flirtuješ z každou." ,,To si jenom myslíš." ,,Už by sme měli jít do třídy, za chvilku začne hodina" proč sem tak vždycky před ním nervozní. Je hodina  a já si zrovna píšu poznámky do sešitu, když ke mě přiletí kousek papírku, rozbalím ho a je tám napsáno. Hm pěkný tričko, copak pod ním asi je? Miro :) Otočím se na Mira a ten se tajuplně usmívá. Drzoune :) Odepíšu mu. Tak co pod ním je? No co asi. Podprsenka... ,,Šmajdo co to máte za papírek?" Vytrhne Mirovi z ruky profesor papírek. ,,Hm tak co tady máme" profesor začne číst nahlas a já začínám rudnout. Profesor hodí papírek do koše a řekne ,,Tohle si piště laskavě nikde jinde." Zase ke mě přiletí zmuchlaný papírek, ale tentokrát od Klementíny, kde je napsáno. Mrcho, tak tohle mi zaplatíš. Klementína Uvidíme husičko. No jo, hold nejsem jediná, kdo po Mirovi touží.

SuperStar Šmajda: Jde mu o život?!

2. dubna 2010 v 11:49 News
Finalistu SuperStar a teď i soutěžícího v show Let's Dance Miro Šmajdu (21) trápí zdraví. S náročnými tréninky to ale nemá co dočinění a Šmajda o problému mlčí. Jde mu snad o život?!
kuzf

"Poslední týdny pro mě byly velmi těžké, vůbec jsme nemohl spát. Trápí mě zdravotní problémy," řekl sympatický blonďák serveru čas.sk. Co těmi zdravotními problémy myslel, ale zůstává záhadou, zpěvák totiž rezolutně odmítl podat novinářům bližší vysvětlení. "Vážně o tom nechci víc mluvit. Vůbec," štěkl na novináře po nedělním kole Let's Dance.V kuloárech se spekuluje o různých nemocech, kterými by mohl Miro trpět - od nervového zhroucení až po zákeřnou rakovinu. Jasné je, že zvlášť v poslední době si Šmajda dopřává »vražedný« koktejl v podobě spousty práce a nedostatku spánku. To je pak fyzický i psychický problém na světě hned...

(zdroj: ahaonline.cz)

Šmajda se trápí: O zdravotních problémech nechce nic prozradit!

2. dubna 2010 v 11:43 News
Nechce říct ani slovo! Zdá se, že se zpěvákem Mirem Šmajdou (21) se něco děje.
TDP

Po druhém kole Let's Dance totiž otevřeně přiznal, že prožívá těžké období. Cítí se velmi špatně a má zdravotní problémy, které však nemají nic společného s náročnými tanečními tréninky. Nový Čas zjišťoval více.Vždy výmluvný Miro Šmajda však najednou začal být ustrašený a o svých zdravotních problémech nechtěl ani jen ceknout: "Nechci o tom vůbec blíže mluvit. Je to moje maximálně soukromá věc," šokoval blonďatý zpěvák, který přitom dosud nikdy neměl problém komunikovat s médii na jakékoli téma."Poslední týdny byly pro mě velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně. Měl jsem i zdravotní problémy," řekl po nedělním tanečním kole Novému Času Šmajda, který to víc nechtěl specifikovat.Stihl však prozradit ještě něco: "Je toho na mě hodně. Přípravy na koncerty, vystoupení, stěhování po hotelech, neustále cestování, taneční tréninky." Nový Čas proto zjišťoval, co se ve skutečnosti s Mirem děje. Ten byl totiž dosud vždy vysmátý, sršal dobrou náladou a nikdy neuvedl, že by měl velké starosti. Nyní se však něco zlomilo.Včera totiž bylo v telefonu v jeho hlase jasně slyšet smutek a obavy. "Opravdu o tom nechci blíže mluvit. Vůbec. To, co jsem řekl, je pravda, ale nechci to víc rozebírat," zmohl se na pár slov Miro, který už jen potichu dodal: "Pomalu se to zlepšuje z každé stránky."

(zdroj: css-daily.blog.cz)Láska=Mocná čarodějka-Úvod

1. dubna 2010 v 12:01 Láska=Mocná čarodějka
Tahleta povídka je na přání pro Sue.


Miro Šmajda je populární zpěvák. Je namyšlený, hraje si na frajera a dokonce chodí s dvěma holkami najednou s Emou a Janou, které jsou nejlepší kámošky. Jediní Zuzka, milá a přátelská holka, která ví jako jediná, jak si Miro s oběma holkami pěkně zahrává. Rozhodne se, že jim to řekne. Holky jí ze začátku nevěří, ale pak Zuzce uvěří a s kamarádí se s ní. Dají Mirovi kopačky a vymyslí ďábelský plán jak se Mirovi pomstít. Budou se snažit, aby se Miro zamiloval do Zuzky a ta, až bude Miro zamilovaný až po uši, mu dá kopačky. Miro a Zuzka se sbližují. Miro je zamilovaný a dokonce se začíná chovat jinak. Jenom s jedním Zuzka nepočítala, že by si do Mira mohla zamilovat také.


Doufám, že se ti úvod líbí :-).

Tajný sen-8.Díl

1. dubna 2010 v 11:25 Tajný sen
Tak tady máte další dílek povídky :-).


,,Tak co si dáš?" Zeptá se mě Miro, když vstupujeme do cukrárny. ,,Nechtěl by sis dát třeba indiánky?" ,,Jo tak jo." ,,Dobrý den, tak co si dáte? Vy jste ten Miro Šmajda, dal by jste mi prosím podpis?" řekne servírka. ,,Dáme si indiánky a podpis vám dám" Miro podá servírce podpis s úsměvem. ,,Mockrát děkuji." ,,Není zač." Servírka nám podá indiánky. ,,Nechte si chutnat." ,,Děkujeme." ,,Miro, vím, že mi do toho nic není, ale mezi tebou a Sandrou něco je?" Zeptám se zvědavě. ,,Né, né není je to jenom kamarádka." ,,Aha" uf, tak to se mi ulevilo. Když dojíme, tak mě Miro doprovodí domů. ,,Bylo to dobrý odpoledne, moc se mi to líbilo." ,,Jo mě taky." ,,Počkej" zastaví mě Miro a dá mi polibek. ,,Tak ahoj." ,,Ahoj a uvidíme se ve škole." Rozloučím se s Mirem a celá šťastná začnu skákat po bytě. V tom okamžiku mi zazvoní mobil. ,,Ahoj Anet, co potřebuješ?" ,,No čau, já myslela, že by sme šli v neděli na nákupy, maj bejt prej slevy, pokud by si měla čas." Mám čas a pudu ráda." ,,Jo a co děláš?" ,,No byla sem v cukrárně s Mirem." ,,Jo ták a jakej byl?" ,,Jo dobrej a na rozloučenou mi dal i polibek, ale akorát, když sem se s ním sešla, přišla s ním i jedna pijavice, byla dost nepříjemná, nakonec nás nechala bejt, jmenuje se Sandra Sobková, neznáš ji náhodou?" ,,Jo počkej, tu já znám, slyšela sem, že se okolo Mira furt motá a že je docela vlezlá, na ní si dávej bacha." ,,Neboj, nenechám se ovlivnit nějákou krávou a co ty, co děláš?" ,,Já si teďka právě lakuju nehty." ,,Jo tak to jo, tak se zatim měj." ,,A nezapoměň na tu neděli, ještě se domluvíme, tak čau." ,,Ahoj" položím mobil na stůl a vezmu si svou knížku, kterou právě čtu, lehnu si na postel a začnu si číst.