Miro Šmajda se zúčastní UNICEF - Bratislava (17.5.2010)

15. května 2010 v 18:51 |  Akce

17.5. - UNICEF - Bratislava

Kde: centrum Bratislavy

Info: Sbírku na pomoc dětem v rozvojových zemích Týden modrého knoflíku podpoří i známé osobnosti. V první den sbírkového týdne v pondělí 17. května je jako dobrovolníky v tričkách UNICEF potkáte v centru Bratislavy. Přidají se k více než třem tisícům dobrovolníkům, kteří budou společně shromažďovat prostředky na dopravu očkovacích látek proti novorozeneckému tetanu. Už 1 € dopraví 2 vakcíny proti tetanu do Laosu, kde ochrání novorozence a jeho mámu před touto smrtelnou chorobou. Očkování v laso začalo v prosinci 2009 a pokračuje i v roce 2010.

Boj s novorozeneckým tetanem, který si denně vyžádá život 383 novorozenců, podpoří v roli dobrovolníků UNICEF: Marína Georgievová - Miss Slovensko 2010, Lucia Hablovičová - ředitelka soutěže Miss Slovensko 2010, Miro Šmajda - stříbrný finalista pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, Martin Nikodým - moderátor, Andrea Zimányová - zpěvačka, Zdenka Predná - zpěvačka, Zuzana Haasová - herečka, Juraj Hrčka - herec, Danica Jurčová - herečka, Eva Sakalovej - herečka, Mirka Partlová - herečka, Lucia Siposová - herečka, Viki Ráková - herečka, Tomáš Bezdeda - zpěvák.

"Osobně si vážím podpory každého, kdo jako dobrovolník pomůže UNICEF v boji s novorozeneckým tetanem. Smrt na tetanus je úplně zbytečná, protože svět má již více než 70 let účinnou, dostupnou a levnou vakcínu. Stačí, když dopravíme vakcíny tam, kde je potřebují, "řekl předseda UNICEF Slovensko Juraj Mišura a dodal:" UNICEF používá slogan unite for children - spojme se pro děti a těším se, že během Týdne modrého knoflíku všichni - osobnosti, firmy, studenti a další - se spojí na pomoc dětem v rozvojových zemích. "

gfr 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama