30.6. - Novojičínské léto 2010 - Vítání prázdnin - Nový Jičín

27. června 2010 v 20:37 |  Akce
30.6. - Novojičínské léto - Vítání prázdnin - Nový Jičín

Kde: Nový Jičín, amfiteátr na Skalkách

Čas: 16:00 hod. - autogramiáda, 20:10 hod. - koncert

Info: Za plakátek děkujeme Pavlínce Jankotové...!

Tradiční Novojičínské léto, zakončené městskými slavnostmi, se pomalu ale jistě blíží a kulturní program se začíná poodkrývat. Programová pestrost přiláká všechny věkové skupiny.

Stalo se již tradicí, že v letních měsících Nový Jičín doslova žije kulturou. I pro tento rok je nachystaná celá řada koncertů nejrůznějších žánrů, přičemž vrcholnou tečkou budou městské slavnosti. Ty čeká jedna velká novinka.
Novojičínské léto bude mít zázemí ve třech lokalitách. "Bude probíhat hlavně na náměstí, kde bude pódium, pak na zahradě Nového Slunka a v amfiteátru na Skalkách," řekl ředitel městského kulturního střediska Petr Orság. Netřeba dodávat, že na většinu akcí se člověk dostane zadarmo.
Novojičínské léto 2010 odstartuje 12. června v Novém Slunku folkovým a country minifestivalem a hned následující týden proběhne v kamenném divadle na Skalkách populární Divadelní dílna. Především mládež si najde cestu na Skalky v poslední školní den, ve středu 30. června. "Proběhne zde akce Vítání prázdnin, na které vystoupí Miro Šmajda," odhalil hlavní hvězdu večera Petr Orság.

dfh

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama